Uromedik_logo (1)

0902 818 313

urolambulancia@gmail.com

RÁZOVÉ VLNY

Terapia, ktorá ako jediná rieši príčinu vzniku najčastejšej formy erektilnej dysfunkcie. Ide o fyzikálnu metódu, ktorá je mimotelová, bezbolestná a bez chirurgického zásahu do organizmu. Prístroj, ktorý lieči erektilnú dysfunkciu akustickou rázovou vlnou dokáže naštartovať tvorbu nových ciev v penise a tým zabezpečiť jeho lepšie prekrvenie. Jedna liečebná kúra predstavuje štyri sedenia jedenkrát týždenne, aplikácia vĺn z hlavice s kremíkovými kryštálikmi do penisu trvá niekoľko minút. Už mesiac po prvej kúre potvrdilo trvalé zlepšenie viac ako 81 percent pacientov. Našu krajinu tiež neobišla „revolúcia“ rázových vĺn v liečbe erektilnej dysfunkcie. Sieť pracovísk spoločnosti CENTRAL MEDICAL (www.centralmedical.eu) je vybavená najmodernejšou nemeckou technológiou – prístrojom PiezoWave2. 

PORADENSTVO A KOUČING

Psychoterapia môže byť užitočná pre pacientov, ktorí trpia poruchou erekcie a mala by byť v nejakej forme neoddeliteľným doplnkom celkovej liečby. Terapeutický sexuálny koučing ako profesiu vytvoril Joseph Kramer pred 30 rokmi v Kalifornii v USA a umožňuje v rámci sedenia pracovať napriamo rôznymi technikami nielen so vzrušením klientov, ale i napríklad s ich traumami či zraneniami, blokmi, stereotypmi a vzorcami pri prežívaní sexuality.

Aj niektoré doplnkové terapie, ako je akupunktúra, môžu mať priaznivý vplyv na problémy s erekciou. Existuje však málo dôkazov toho, že sú užitočné.